Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
Bezpłatne pomiary|Fachowy montaż|Sprawny serwis|ZAMÓW »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O firmie

 

Postaw na pomysłowość i wieloletnią tradycję,
popartą -letnim doświadczeniem...

Drogi Kliencie,

Okna i drzwi to łącznik pomiędzy Twoim mieszkaniem i otaczającym je światem – mają otwierać Twoje wnętrza na zewnątrz i zapewnić im skuteczną ochronę. Gdzie możesz przyjemniej spędzić czas, niż we własnych czterech ścianach? Wygodny dom to dla wielu  zachęta do komfortowego i bezpiecznego życia w gronie rodzinnym. Dla innych – wypoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy, odskocznia od zgiełku codzienności.

Z drugiej strony, dom może przyciągnąć nieproszonych gości. Statystyki pokazują, że przeciętnie co 3 minuty mieszkanie prywatne staje się łupem włamywaczy. W ponad połowie przypadków dostają się oni do środka przez okno lub drzwi balkonowe. Ale nie martw się – pomożemy Ci i wspólnie rozwiążemy ten problem!

Właśnie dlatego oferujemy Ci rozwiązania, które kompleksowo łączą bezpieczeństwo oraz komfort dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego mienia, a jednocześnie pozwalają na znaczną oszczędność energii w Twoim domu. Jak Ci się to podoba?

Kim jesteśmy?

Pomysłowość i pasja działania!

Firma to ludzie. Ludzie, których w 1991 r. połączyło wspólne spojrzenie na okno. Ludzie, którzy wiedzieli, że w biznesie standardowe rozwiązania mogą funkcjonować tylko do pewnego czasu. Aby osiągnąć więcej trzeba indywidualnego podejścia. I oto zrodziła się potrzeba stworzenia produktu dla Ciebie, na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego też powstał Stolimpex.

Młody wyrób, zagrożony konkurencją dynamicznego rynku, musiał sprostać wielu trudnym wyzwaniom, poprzez szereg modyfikacji. Rodził się wzbogacany o kolejne wynalazki. I tak – z prymitywnego, nieszczelnego, paczącego się, pokrytego kiepskimi farbami, skręconego śrubami okna – wyłonił się produkt, który dostarcza Ci dzisiaj: ciepła zimą, chłodu latem, izoluje od hałasu, jest trwały i estetyczny, ekologiczny i czysty oraz niezwykle bezpieczny.

Na rynkowe powodzenie Twojego okna pracowało i pracuje nadal, wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników: inżynierów, techników, handlowców. To dzięki nim, ich zaangażowaniu i pasji możliwa była prawdziwa (R)ewolucja Twojego okna – od typu EURO o przekroju 57 mm, z szybą o współczynniku U=2.8; poprzez EURO 68 mm, U=1.1 – do obecnie produkowanego SOFT 78-92 mm, U=0.3.

W historii naszej marki doświadczyliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień:

 • "Laureat OKNA"
 • "Wyróżnienie OKNA"
 • "KALBUD" – Złoty Medal Federacji Naukowo-Technicznych NOT
 • Warszawskie Targi Budowlane – "Złota Syrenka"
 • VI Centralne Targi Budownictwa w Warszawie "Buduj Lepiej" – Główna Nagroda Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów za okno model "TOWER"

Jak widzisz, tworzymy Twoją historię sukcesów, dzięki przedsiębiorczej wizji, dynamiki rozwoju oraz bogatego zasobu doświadczeń. Dzięki konsekwencji w dążeniu do celu, kreatywności, wiedzy i umiejętności – pozyskaliśmy zaufanie wielu Klientów.

Pozycja lidera zobowiązuje! Czy to już szczyt naszych możliwości? Z całą pewnością NIE. Będziemy nadal podnosić jakość i udoskonalać Twoje okna, wsłuchując się w Twoje życzenia, nawet te najbardziej niezwykłe.

Profil działalności

Nasza dewiza: najwyższa jakość za rozsądną cenę!

Obecnie firma STOLIMPEX, jako dystrybutor i wykonawca budowlany zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksowym zaopatrzeniem inwestorów, developerów, architektów i klientów indywidualnych w stolarkę okienną i drzwiową. Jesteśmy znakomicie przygotowani na realizację najróżnorodniejszych zadań – nawet tych najbardziej specyficznych i odbiegających od dotychczasowych standardów.

Oferta produktowa, jaką starannie przygotowaliśmy dla Ciebie, została przemyślana i oparta o najwyższej jakości produkty, przy zachowaniu umiarkowanych i rozsądnych cen. Nad Twoimi oknami pracują najlepsi specjaliści branży okiennej – w nowoczesnej fabryce, nieopodal Białegostoku. Wierzymy głęboko, a nawet jesteśmy przekonani, że tylko markowy produkt, powstający przy zaangażownaiu wielu ludzi z pasją, może dostarczyć Ci konkretnych korzyści.

Polityka jakości

Nowoczesne rozwiązania systemowe!

Wdrażając innowacyjne rozwiązania, koncentrujemy się na podnoszeniu wartości użytkowych Twoich okien. Misję upatrujemy w kształtowaniu pomieszczeń, w których będziesz mógł mieszkać, pracować i odpoczywać całkowicie bezpiecznie. Wynikiem tych dążeń są markowe produkty, dostarczające Ci oczywistych korzyści – nowoczesny design, oszczędność energii, zabezpieczenia antywłamaniowe, ochrona przed hałasem.

Twoja stolarka otworowa, jako jedna z nielicznych posiada prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT, przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej. Ośrodek ten to jeden z najbardziej cenionych instytutów badawczych na całym świecie, weryfikujący zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi normami jakości.

Twoje okno lub drzwi, posiadające certyfikat Q-ZERT potwierdza, że procesy produkcji i kontroli jakości  są zgodne z europejską normą PN-EN 14351-1:2006, spełniającą szereg rygorystycznych wymagań.

Dlaczego Stolimpex?

Zdaj się na rzetelnego Partnera!

 • Sprawdzone systemy stolarki otworowej, które na zawsze odmienią charakter Twojego budynku
 • Produkty posiadające niezbędne atesty budowlane i certyfikaty, potwierdzające najwyższą jakość, energooszczędność i bezpieczeństwo Twoich okien i drzwi
 • Wieloletnie doświadczenie montażowe w zakresie stolarki otworowej, dzięki któremu Twoje inwestycje będą trwałe i funkcjonalne
 • Bezpłatny pomiar oraz fachowe doradztwo, które rozwieje wszelkie Twoje obawy oraz pozwoli Ci na optymalny wybór
 • Pewność dostaw, wieloletnia gwarancja producenta na Twoje materiały oraz autoryzacja, pozwalająca na konkurencyjne ceny
 • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na Twoje okna i drzwi, zapewniający komfortowe użytkowanie przez długie lata

I co teraz? Nie zastanawiaj się dłużej!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości... Nie wiesz, jak najlepiej dobrać okna, czy drzwi dla Twojego domu, biura, hotelu...
Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi specjaliści rozwieją Twoje obawy i zajmą się całą resztą...

 

 

Do usłyszenia,

Twój Doradca
Piotr Milczarek

 
 
 
 
 
 
 

Bezpłatne pomiary|Fachowy montaż|Sprawny serwis|ZAMÓW &raquo;

Znaki Jakości Stolimpex|ZOBACZ &raquo;

Najczęśćiej zadawane pytania|ZOBACZ &raquo;

 
Sonda
Co jest dla Ciebie ważne?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [13-04-2024]: 42 | Wizyt ogółem: 140787 | Przeglądających stronę: 4

Projekt:   [based on Quick.Cms]