Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
Bezpłatne pomiary|Fachowy montaż|Sprawny serwis|ZAMÓW »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Usługi

 

Wybierz markowe okna, jako słuszną alternatywę,
przy realizacji Twojej inwestycji budowlanej...

Drogi Kliencie,

Okna stanowią ważny element Twojej codzienności. To właśnie przez nie do Twojego pomieszczenia wkracza piękno otoczenia oraz życiodajne światło, niosące ze sobą pozytywną energię, która poprawia Twoje sampoczucie i nastrój przez cały dzień. A wbrew pozorom, nie wszystkie okna są jednakowe...

Martwią Cię Twoje okna, bo są brzydkie albo nieszczelne? Marzniesz zimą, a latem nie śpisz budzony hałasem z ulicy? Mycie i konserwacja okien przyprawia Cię o ból głowy? Brak odpowiednich zabezpieczeń antywłamaniowych spędza Ci sen z powiek, bo martwisz się o swoją rodzinę, mienie i dobytek? Nie myślisz o wymianie okien, bo obawiasz się zbyt wysokich kosztów?

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco... poznaj ofertę, jaką mamy dla Ciebie...

Stolarka otworowa Stolimpex

Twoja stolarka okienna i drzwiowa swoją wysoką jakość zawdzięcza produkcji opartej o najnowocześniejszy park maszynowy, przy jednoczesnym wsparciu kadry technicznej i inżynierskiej. Powstaje na bazie komponentów, dostarczanych przez światowych liderów, takich jak Veka (idealne profile PCV), Ponzio (nowoczesna ślusarka aluminiowa), Pilkington (doskonałe pakiety szybowe).

Estetyka, bezpieczeństwo, innowacyjność!

Innowacyjność Twojej stolarki przejawia się w integrowaniu poszczególnych linii produktów w systemy i ich stałym rozbudowywaniu. Dzięki temu otrzymujesz rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb rynku, a rozwijane istniejące systemy, tworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, stale wyznaczają nowe standardy.

Twoje okna i drzwi, jako jedne z nielicznych na polskim rynku posiadają prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT, przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej –  jeden z najbardziej cenionych ośrodków badawczych na całym świecie. Co to oznacza dla Ciebie? Twoja stolarka jest zgodna z europejską normą PN-EN 14351-1:2006, która spełnia szereg rygorystycznych wymagań.

Efekt – w rezultacie Twoja stolarka spełnia najostrzejsze normy ekologiczne, estetyczne, antywłamaniowe, dźwiękochłonne oraz energooszczędności. To wszystko pozwala sprostać Twoim najwyższym wymaganiom i wyróżnia Twoje produkty. O ich niezawodnej funkcjonalności przekonało się już wielu zadowolonych Klientów...

Stolarka na długie lata!

Mamy świadomość, że Twoje okna i drzwi to wybór na wiele lat... Dlatego stawiamy na ich bezawaryjność i długowieczność, nie zapominając jednocześnie o stylistyce i nowoczesnym wyglądzie. Niecodzienna i oryginalna stylistyka Twoich produktów sprawia, że harmonijnie potrafią komponować się w każdym rodzaju budownictwa, stając się nieodzownym elementem Twojej aranżacji i realizowanego projektu.

Niepowtarzalna estetyka Twoich okien i drzwi czyni je prawdziwą ozdobą, podkreślającą indywidualny charakter Twojego budynku i każdego Twojego wnętrza, zapewniając mu jednocześnie wysokie bezpieczeństwo.

Szeroki wachlarz produktów

Dzięki oknom firmy Stolimpex możesz zupełnie dowolnie zaprojektować Twój dom, w którym znajdą się okna łukowe, okrągłe, trójkątne, trapezowe, ze szczeblinami konstrukcyjnymi, bądź szprosami międzyszybowymi, o różnej kolorystyce i ornamentach. Dzięki różnorodności farb, opartej na systemie RAL, Twoje okno staje się naprawdę unikalne. Oprócz farb kryjących, proponujemy Ci także lakiery transparentne GORI, które naturalnie podkreślają piękną i niepowtarzalną stukturę drewna w Twoim oknie.

Twoje okna dzięki precyzyjnemu wykonaniu, specjalnym uszczelkom oraz zestawom dźwiękochłonnym gwarantują Ci, że w zaciszu ścian słyszych tylko intymność i charakter Twojego domu. Standardowo Twoje okna tłumią hałas na poziomie 34 dB. Kiedy natężenie hałasu znacznie wzrasta, wykonamy dla Ciebie okna o wyższych klasach zabezpieczenia – nawet do 45 dB, co zapewnia specjalna konstrukcja szyb zespolonych.

Eleganckie i proste w obsłudze okucia obwiedniowe firmy MACO typu Multimatic zapewniają, że Twoje okno otwiera się niezwykle prosto. Gdy zapragniesz regulować dopływ świeżego powietrza do Twojego pomieszczenia, wystarczy że ustawisz funkcję uchylania z jednoczesną blokadą otwartego okna, co zabezpieczy je przed samoczynnym zatrzaśnięciem lub gwałtownym zamknięciem pod wpływem wiatru.

Dodatkowo, na wyposażeniu Twojego okna jest – sprytny okapnik nawierzchniowy GUTMAN SPREE 24, który zabezpiecza Twoje okno przed ściekającym deszczem; oraz specjalna uszczelka, odporna na promieniowanie UV.

Przekrój produktów:

 • Okna drewniane
 • Okna i drzwi PCV
 • Okna i drzwi aluminiowe
 • Konstrukcje i zabudowy aluminiowe: balkonowe, fasady, ogrody zimowe
 • Pełny asortyment okuć i uszczelek
 • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
 • Rolety antywłamaniowe
 • Drzwi drewniane wejściowe

Wszystkie produkty stolarki otworowej, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, zostały starannie wyselekcjonowane. Twoje okna drewniane tworzymy z najwyższej jakości drewna, pochodzącego z najczystrzych lasów Polski. Zarówno lakiery jak i stosowane impregnaty, spełniają rygorystyczne wymogi ekologiczne i nie wywołują szkodliwych emisji ani alergii.

Kompletna Paleta Usług

Obecnie firma STOLIMPEX, będąca dystrybutorem stolarki budowlanej oraz generalnym wykonawcą zajmuje się profesjonalnym doradztwem, zaopatrzeniem oraz kompleksową obsługą inwestycji budowlanych.

Z kim współpracujemy?

 • Klienci indywidualni
 • Generalni wykonawcy
 • Inwestorzy budowlani
 • Developerzy budowlani
 • Budowlane firmy usługowe
 • Architekci budowlani

Posiadamy znakomite przygotowanie, zaplecze i doświadczenie do realizacji najbardziej złożonych zadań – nawet tych wyjątkowo nietypowych i odbiegających od dotychczasowych standardów. Nasi specjaliści dokonają fachowych pomiarów, doradzą Ci i ułatwią optymalny wybór Twojej stolarki oraz przygotują indywidualny kosztorys.

Jeśli posiadasz w swoim budynku okna, które kwalifikują się do szybkiej konserwacji lub wymiany szyb, bądź też poszukujesz indywidualnych rozwiązań i pragniesz wymienić stolarkę na świeżą, nowoczesną, bezpieczną i energooszczędną – jesteśmy do Twojej dyspozycji...

Pamiętaj! W firmie STOLIMPEX – Twój cenny czas poświęcony na przedyskutowanie wszystkich szczegółów nie jest nigdy czasem straconym, nawet jeśli nie zdecydujesz się na zakup okien. Zawsze możesz być pewny miłego przyjęcia oraz rzetelnej i fachowej obsługi.

Co oznacza dla Ciebie nawiązanie współpracy z nami?
 • Otrzymujesz sprawdzone systemy stolarki otworowej renomowanych producentów, które zapewniają wysoki standard technologiczny i estetyczny Twojej inwestycji.
 • Otrzymujesz stolarkę, posiadającą niezbędne atesty budowlane, które potwierdzają najwyższą jakość i bezpieczeństwo Twoich okien i drzwi.
 • Otrzymujesz wieloletnie doświadczenie w zakresie stolarki otworowej, które pozwala na fachowe doradztwo i pomoc w świadomym wyborze.
 • Otrzymujesz praktyczną i techniczną wiedzę, która zapewnia Twojej inwestycji długoletnią trwałość i funkcjonalność.
 • Dostajesz bezpłatny i fachowy pomiar oraz profesjonalne doradztwo, które rozwieje wszelkie Twoje obawy i wątpliwości.
 • Dostajesz wykwalifikowane ekipy montersko-budowlane, z odpowiednimi kwalifikacjami, które gwarantują poprawność montażu Twojej stolarki.
 • Masz pewność dostaw oraz wieloletnie gwarancje producenta na Twoje materiały, które pozwalają na stworzenie indywidualnego kosztorysu – tylko dla Ciebie.
 • Dostajesz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na Twoje okna, drzwi, zabudowy, który zapewnia Ci wieloletni komfort użytkowania Twojej stolarki.
I co dalej? Zgłoś się do nas już dzisiaj!

Zaufaj naszej wieloletniej tradycji i doświadczeniu budowlanemu!
Weź słuchawkę do ręki i zadzwoń już teraz, lub napisz:

a wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin bezpłatnej konsultacji...

 

 

Do usłyszenia,

Twój Doradca
Piotr Milczarek

 
 
 
 
 
 
 

Bezpłatne pomiary|Fachowy montaż|Sprawny serwis|ZAMÓW &raquo;

Znaki Jakości Stolimpex|ZOBACZ &raquo;

Najczęśćiej zadawane pytania|ZOBACZ &raquo;

 
Sonda
Co jest dla Ciebie ważne?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-04-2024]: 2 | Wizyt ogółem: 140789 | Przeglądających stronę: 2

Projekt:   [based on Quick.Cms]